CORPORATE FRAGRANCE

Güzel koku insanları etkiliyor…
Güzel bir koku markayı güçlendirerek uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur. Çalışanları motive eder ve daha yaratıcı , üretici olmalarını destekler…
Fikirleriniz bizim için değerlidir.
Kurumunuza özel kurumsal koku tasarımı ve hijyen çözümleri hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Alanları

-OTELLER VE DİNLENME TESİSLERİ

Misafirlerin tesise giriş anından itibaren karşılaşacakları hoş bir koku tüm dinlenme süresince hafızalara işlenecek ve daha sonra tesisin ismiyle çağrışım yapacaktır.

Otel içinde bulunan ve değişik aktivitelerin yapıldığı bölümlerde (Toplantı salonu-fitness-spa salonları ve restoran ) yoğunlaştırılacak kokulandırma ile her zaman hoş bir anı bırakacaktır.

-ALIŞVERIŞ MERKEZLERİ VE MAĞAZALAR

Alışveriş esnasında ortamda hoş bir koku bulunmasının satışları %20 – %90 ‘ a varan bir oranda arttırıcı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Ayrıca kurumsal kimlik kazanma açısından ciddi bir imaj kazanımı sağlayacaktır.

-GECE KULUPLERİ
Ambiance ve eğlencenin en yüksek seviyede yaşandığı gece kulübü mekanlarında hoş ve egzotik kokular, rahatlığın ve konforun doruğa çıkmasında en etkili araç olarak müşterilerin coşkusunu arttıracaktır.-

RESTORAN VE CAFELER
Özellikle aromatik kokuların iştah açıcı özelliği tartışılmazdır. Restoranların ve cafe müşterilerinin bu hoş ve iştah açıcı kokulu ortam sayesinde çok daha fazla haz duymaları, hem çekicilik hem de unutulmazlığa neden olacaktır.

SPOR MERKEZLERİ (SAUNA, FITNESS, SPA)
Spor merkezlerinde oluşan hoş olmayan kokular insanların spor yaparken hem motivasyonunu düşürür hem de rahatlamalarını engeller.
Özellikle çiçek aromalı kokuların spor yaparken performansı arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

HASTANELER
Hastanelerde müşteriler tarafından en çok dikkat edilen unsur ortamın hijyenik olmasıdır. Güzel bir koku beyinlerde temizliği pekiştirir ve müşterilerinin hastaneye karşı olan güvenlerini arttırır.

VİLLALAR, EVLER
Aromaterapi bilimine göre, koku ev ortamında bulunan insanın davranış biçimini ve gün içindeki modunu kolaylıkla etkileyen bir his vermektedir.
Lavanta, vanilya gibi doğal kokuların stres, tedirginlik ve heyecanı azalttığı araştırmacılar tarafından kanıtlanmıştır.

İŞYERLERİ, GENİŞ OFİSLER, PLAZALAR
Güzel bir koku, çok fazla kişinin bulunduğu ofis, plaza tarzı çalışma ortamlarının bunaltan havasını değiştirebilir ve çalışanlar için daha uygun bir iş ortamı sağlar.

HASTANELER
Hastanelerde müşteriler tarafından en çok dikkat edilen unsur ortamın hijyenik olmasıdır. Güzel bir koku beyinlerde temizliği pekiştirir ve müşterilerinin hastaneye karşı olan güvenlerini arttırır.

SİNEMA,TİYATRO, TOPLANTI VE GÖSTERİ MERKEZLERİ
Sinema, tiyatro salonları, konser alanları, toplantı salonları v.b. yerler insanların hoşça veya rahat vakit geçirmek için zaman geçirdikleri yerlerdir.
Aromatik bir koku gelen misafirlerin keyfine keyif katıp onların buralardan mutlu bir şekilde ayrılmalarına vesile olur.